Anonym bruker Skrevet 5. oktober 2008 #1 Skrevet 5. oktober 2008 Mannen min og jeg har 3 barn sammen. Minsten er 1 år. Jeg kjenner at jeg ønsker en til. Men vil understreke at jeg ønsker det om noen år, ikke nå. Mannen min vil ikke. Jeg skjønner hans standpunkt, men jeg tror det stier seg slik; Tror det er viktigere for meg å få en til, enn det er for ham å ikke få flere. Og jeg prøver virkelig å se det med objektive øyne. For jeg vil gjerne at det blir riktig. Har dere noen tips til hvordan jeg kan overbevise mannen min? Hadde ikke spurt hvis det ikke var ekstremt viktig for meg...... Takk for alle svar )
Anonym bruker Skrevet 5. oktober 2008 #2 Skrevet 5. oktober 2008 Kan du ikke vente med å mase på han nå, hvis det ennå er noen år til du vil ha sistemann? Kan jo hende at når det går litt mer tid, vil han ombestemme seg, hvis han ser at det går bra med 3 stk.
Anonym bruker Skrevet 5. oktober 2008 #3 Skrevet 5. oktober 2008 Ja mulig det ja. Bare vanskelig å vente med å få et svar ) Skal prøve.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå