*TINCO* Skrevet 3. oktober 2008 #1 Skrevet 3. oktober 2008 han er 1,5 år og trenger noen supre votter til høsten og vinteren!
Gjest Skrevet 3. oktober 2008 #3 Skrevet 3. oktober 2008 Begge mine gutter har noen fra Abeko. Virker veldig gode. http://www.abeko.se/content?page=54
mamma til snusken Skrevet 3. oktober 2008 #5 Skrevet 3. oktober 2008 Jeg synes også Abeko sine regnvotter er veldig bra. De selges på Name it butikker (tidligere Exit).
gifteklar gravid og kvalm Skrevet 3. oktober 2008 #6 Skrevet 3. oktober 2008 føler at vi har veldig mange regnvotter i dette huset (snuppa hadde en periode hvor hun kastet vottene sine i bhg, de ble borte og vi trodde de aldri kom til rette, så vi måtte kjøpe mange... en dag fant de 5 par under et tre hun hadde gjemt de... hehe) altså mange ulike par så føler vi har prøvd forskjellige.... abeko sine er gode... men jeg kjøpte noen på europris også den perioden hvor votter varte en dag her i huset.... de er faktisk akkurat like gode men billigere
max32 Skrevet 3. oktober 2008 #8 Skrevet 3. oktober 2008 Jeg har tynne regnvotter fra pop. Bruker heller hansker under vottene. Har erfaring med reflex sine, men de blir så stive at det blir vanskelig for barna å bruke hendene.
Mamsen og lillegutt Skrevet 3. oktober 2008 #9 Skrevet 3. oktober 2008 Nå har jeg ikke fått prøvd de ennå. men har to forskjellige par. et fra stormberg,og de er mer regnvotter til vått høstvær i bergen. Mens de andre er Reima,det er vanntette vintervotter. De er dyre,men nå ble det bare sånn. Ikke bruk hansker til en på 1.5år tenk så kald hver enkelt finger blir....
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 3. oktober 2008 #10 Skrevet 3. oktober 2008 vi har fra HH, troll, og div. billigmerker. Alle er helt greie. Regnvotter er regnvotter liksom.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå