prego Skrevet 3. oktober 2008 #1 Skrevet 3. oktober 2008 Ringte nettopp en tufs.. Han argumenterte med at jeg skulle få langt tid å betale, så tok jeg en spansk en å sa at det hjalp ikke når det ikke kom inn penger i løpet av den tida. Så sier han "åja sitter du bare hjemme på msn du da?" (han hørte messenger-lyder fra pcen min) måtte bare informere om hva jeg gjorde ikke var deres business.. men faen så frekk da!
Hikken Skrevet 3. oktober 2008 #2 Skrevet 3. oktober 2008 Å, fy fader. Tror jeg hadde sendt en mail til sjømannskirken og fartalt dem at den tufsen kosta dem penger (selv om jeg i utgangspunktet ikke hadde tenkt å gi noe uansett..). Går da an å late som man har litt oppdragelse i hvertfall!
Gjest Skrevet 3. oktober 2008 #3 Skrevet 3. oktober 2008 Sjomannskirken har mange frekke folk som ringer for dem. Vi pleier aa gi litt for vi syns kirken gjoer en flott jobb, men vi sluttet helt aa prate med dem paa tlf pga de ekle folka. Hun ene faket graat til og med ... usj! Send mail, saa kansjke det skjer noe en gang!
prego Skrevet 3. oktober 2008 Forfatter #4 Skrevet 3. oktober 2008 faket gråt?? er det virkelig mulig... trudde ikke det kunne bli så ille
Gjest Skrevet 3. oktober 2008 #5 Skrevet 3. oktober 2008 Jo da, hun grein og bablet om hvor viktig pengene er for kirka, selv om jeg hadde sagt at vi allerede hadde gitt penger i aar. Hun ville ha meeeeeeer.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå