Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2008 #1 Skrevet 1. oktober 2008 kanskje en litt rar situasjon i følge mange:) men kan jo fortelle litt, så kan jo dere si hva dere mener:) jeg er 18 år og gravid, termin 3 april:) gleder meg selvfølgelig kjempe masse! det som er litt "morsomt" da er at mamma`n min også er gravid:) hun er 40 år og venter en liten gutt:) jeg gleder meg til og bli storesøster og mamma nesten på samme tid:) fått mange negative kommentarer osv... men men.. mulig det er veldig negativt... ville bare høre noen meninger da:)
VinterNurk Skrevet 1. oktober 2008 #2 Skrevet 1. oktober 2008 Oj hehe. Kanksje en litt merkelig situasjon for dere begge. Men det kan jo være en super mulighet til å knytte et tettere bånd mellom deg og mamman din å gå gjennom dette sammen:) Det må jo være fint å ha noen så nære å dele erfaringer med etterhvert som måndene går. Lykke til:)
AndreVonDrei Skrevet 1. oktober 2008 #3 Skrevet 1. oktober 2008 Mitt søskenbarn ble født fire uker etter nevøen sin...hehe, sånt er artig:-)
birrisj05.02.09 Skrevet 2. oktober 2008 #4 Skrevet 2. oktober 2008 Hvorfor skulle det være negativt??? Det er absolutt ikke noe å tenke på. De som eventuelt snakker stygt om dere pga det har det ikke godt med deg selv å må sitte å finne på ting for å rakke ned på andre.. for å føle seg bedre selv! Du er ikke den eneste som er i den situasjon, det har skjedd massevis av gangen før.. og er jo egentlig bare litt morsomt :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå