(S)TinkerBelle <3 Skrevet 1. oktober 2008 #1 Skrevet 1. oktober 2008 Hoho! Tror jeg må finne frem kevlar-hansker til neste gang. Var livredd for å få bitt fingen av meg! *ler* Ble litt plasking i kjøkkenkommen når 2 rotter som luktet ekkelt rotte-tiss måtte til pers nå ja! Så nå gleder jeg meg til å kose med to tørre rene rotter som også har rent og pent bur.
Gjest Skrevet 1. oktober 2008 #2 Skrevet 1. oktober 2008 Hehe det tror jeg på. Kos deg med rene rotter.
Gjest Skrevet 1. oktober 2008 #3 Skrevet 1. oktober 2008 Hihi ... ser det levende for meg :-) (S)TinkerBellen med verneutstyr og rottene som plasker og glefser med de blodtørstige kjevene sine! Lykke til med vaskinga!
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 1. oktober 2008 Forfatter #4 Skrevet 1. oktober 2008 haha.. ja, det kan bli ganske blodig om de får tak i en fingertupp da. heldigvis gikk det bra denne gangen også. de har aldri bitt noen da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå