Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2008 #1 Skrevet 1. oktober 2008 Siden dere har vært inne på temaet tidligere her... Er det bare meg som ikke liker at mannen min ser på porno her? Blir uvel bare av tanken.. Må innrømme at jeg så litt på porno før jeg traff mannen i mitt liv, men det er over 11 år siden nå. Så jeg forstår greie med å bli tent på det, men jeg klarer bare ikke tanken på at mannen min skal se det. Forklarte han det tidlig i forholdet og sa at han skulle klare seg uten pornoen, men ikke uten meg. Skulle virkelig ønske at jeg ikke brydde meg om det, men det gjør jeg altså ikke. Har vel kanskje noe med at min far var avhengig av porno og det lå strødd sammen med tegnefilmene våres når vi var små..Ikke vet jeg. Er ellers villig til det meste, bare det gjelder mellom meg og min mann. Hva kan jeg i så fall gjøre for å "løsne" meg litt ang denna pornoen? TRor nok mannen ville sett på det hadde han "fått lov". Har ferska han to ganger på dissa åra og det ble et helvete! Han trodde ikke det var no big deal siden jeg ikke var hjemme. Han har sikkert sett det flere ganger uten at jeg vet det. Ser mannen din på porno? Holder det ikke at man blir tent av hverandre da?!
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2008 #2 Skrevet 1. oktober 2008 æsj.,...den var rettet til faren din sin porno...
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2008 #3 Skrevet 1. oktober 2008 Ser mannen min på porno? Jo sikkert. Men det ligger ikke strødd, og det er så diskret at det ikke plager meg. Det er nok ikke så utrolig ofte heller. Jeg har sett at han har sett på porno (fersket ham), men det har heller ikke plaget meg. Om det holder at vi blir tent av hverandre? I en ideell verden kanskje, men vi har i perioder vært langt fra hverandre pga. jobb og lets face it vi har fysiske behov. Damene i filmene og bladene er bare objekter, jeg er kropp og sinn, jeg foretrekker også selvfølgelig å ligge med mannen min, men er han på andre siden av kloden er det greit å ha noe å få ut seksuell frustrasjon på, og for meg er pornoskuespillere kun seksuelle objekter. Der stiller de på lik linje med andre seksuelle hjelpemidler. Mannen din er ikke din far, kommer aldri til å bli det og har aldri vært det. Porno er nok pirrende for ham men det kommer nok aldri til å ta overhånd slik det tydeligvis var for din far..
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2008 #4 Skrevet 1. oktober 2008 Jeg liker ikke at han ser porno, men tror ikke han gjør det lenger etter at vi krangla om det.. jeg synes at han får ha nok med meg om han skal være sammen med meg!
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2008 #5 Skrevet 1. oktober 2008 Det er helt naturlig at en kvinne blir såret når en mann ser porno. Og når en mann vet det og likevel gjør det er det ikke en bra ting.
Gjest Skrevet 1. oktober 2008 #6 Skrevet 1. oktober 2008 Mannen min ser sikkert på porno av og til, og det er helt greit for meg, ser faktisk ikke problemet med det. Vil jo tro det er handlingen han tenner på og ikke personene for de damene som er med i de filmen er jo grisestygge, hehe... I hvertfall innbilder jeg meg at han ikke har så dårlig smak ;-) For meg er ikke det å se porno noe værre enn onanering, og jeg synes faktisk man skal få lov å ha et privat sexliv også selv om man er i et forhold (altså et sexliv med seg selv om jeg kan uttrykke det slik). Forskjellen på å se porno og ikke se når de onanerer er vel at de ser fantasier på tv i stede for inni hode sitt. Synes du bør gi ham det privatlivet jeg da, du trenger jo ikke vite om alt han gjør vel så lenge han ikke involverer flere personer?
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2008 #7 Skrevet 1. oktober 2008 For noen år tilbake fikk jeg nok, kastet ut all pornoen. Og slettet alt. Så da han ble fri for tilgang ble det slutt på en stund. Men så fikk vi internett, og jeg sa at betingelsen var at det ikke skulle brukes til porno. Så fant jeg ut at han hadde brukt det. J eg tok det opp, men sa at jeg skulle forsøke å godta det, hvis han lovet å være helt ærlig og åpen rundt det. Men så syntes jeg det ble litt mye. Så en dag var jeg helt skjelven da han kom hjem, for jeg så jo hvilke sider han hadde sett på. Var kvalm og skikkelig uvel. Så sa jeg bare rolig at jeg ville vi skulle snakke om dette. Han må ha sett hvordan jeg hadde det, for han sa bare han skulle slutte siden det plagde meg så mye. Har ikke fersket han ennå, men er usikker på om han gjør det bak ryggen min... Men hvis han gjør det, så kommer nok sannheten for en dag, og da kan jeg love at det blir et helvete uten like... Synes også han skal ha nok med meg. Trenger ikke se på andre damer og ronke vel? Det er trist synes jeg... Nå kommer sikkert snart det typiske svaret: Bedre enn at han drar ut på byen og har seg o.l. Vel, det er faktisk slik at menn som ser mye porno har lettere for å være utro... I tillegg synes jeg det er feil at menn må ha porno for ikke å være utro. Det er jo bare helt feil tankegang spør du meg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå