husmus &2 Skrevet 1. oktober 2008 #1 Skrevet 1. oktober 2008 ååååh! Det er min egen skyld, jeg annonserte tidligere denne uken at jeg ikke har vært syk på over ett år, to dager senere og jeg begynner å bli kjempeforkjøla!!!! Jeg spiser C vitaminer som en gal og tror jeg må kjøpe meg noe appelsinjuice på vei til jobben. Skulle søren meg ønske jeg kunne holde meg hjemme gitt!!! Bare håper jeg ikke får feber
Bamse&baby+spire*fødeklar* Skrevet 1. oktober 2008 #2 Skrevet 1. oktober 2008 unnskyld at jeg smiler litt for meg selv, men jeg har d samme.. Har sittet og lest om alle de andre som har vært forkjølet og syke og tenkt at jeg har jo vært frisk hele tiden, og så klarte jeg å bli forkjøla i forgårs. Så her sitter jeg og snufser. Sliter skikkelig om natten, for jeg får ikke puste med nesa.. haha, må bare le av at jeg havnet i den situasjonen selv!
Ecco Skrevet 1. oktober 2008 #3 Skrevet 1. oktober 2008 Overskriften din oppsummerer livet mitt om dagen. Vel, ja, jeg har vonter og auer og sånne greveidgreier, men er i hovedsak forkjøla. Det begynte forrige mandag og jeg er pottetett og grumsete enda. Bre 13 dager til termin, skjønner ikke hvordan jeg eventuelt skal kunne føde nå. Har jo nesten ikke pust... Også var det de vinduene som skulle vaskes da... Fint at dere ler av dere selv, lykke til videre.
Ecco Skrevet 1. oktober 2008 #4 Skrevet 1. oktober 2008 Ha ha, gravidgreier skulle det stå. Også Bare 13 dager.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå