Anonym bruker Skrevet 30. september 2008 #1 Skrevet 30. september 2008 Er spontanabort mest vanlig eller såkalt missed abortion ( ma)..? Noen som vet..?
Mamma snart :) Skrevet 1. oktober 2008 #2 Skrevet 1. oktober 2008 Har ingen tall til deg, men sa er mye mer vanlig. mange opplever sa uten at de selv vet det og de tror bare de kan ha en litt forsinket mensen.
JulieJ Skrevet 1. oktober 2008 #3 Skrevet 1. oktober 2008 Og hva er egentlig forskjellen på en spontanabort og en missed abortion? Trodde det var det samme.
Anonym bruker Skrevet 1. oktober 2008 #4 Skrevet 1. oktober 2008 Sjekk infor til alle på første tr. den er fin å lese om alle småsaker og forkortelser. det er en egen tråd er på siden. sa er når kroppen ordner opp selv etter at forsteret dør, den kommer ut med blødning og hele pakka. ma da dør fosteret men kommer ikke ut. kroppen fortsetter å tro at den er gravid. må få utskraping på sykehus.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå