Gå til innhold

Lakserolje..erfaringer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen som har prøvd det? Sitter med det inntrykket at man må sitte på do å tømme tarmen rett etter å ha inntatt det, og det er vel ikke særlig heldig om en får rier av det?

Tenkte å prøve det, men vil gjerne ha litt mer info først.. Har prøvd så mangt nå..hoppe, spise kanel, bringebærkapsler.. har bare murringer som går over etter en stund.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kopierer bare over svaret jeg ga ei anna her inne for et par dager siden...

 

Har ikke egen erfaring, men erfaringen som JM på St.Olavs delte med meg var fødende som hadde magekramper i tillegg til riene pga lakseroljen. Har ingen grunn til å tro at hun løy for meg.

 

Så slapp av, les avisen, drikk bringebærblad-te og sov masse. Da går tiden fortere og du er uthvilt og klar for fødselen når den tid kommer :-)

 

Lykke til!

Skrevet

det er veldig mange som gjør feil når de tar lakser olje....det man skal gjøre er å ta det og legge seg etterpå...gjærne sove i 4-5 timer UTEN å gå på do og reise seg opp!!! etter de timene har gått skal du fortsatt ta det med ro, men da kan du gå på do og sånn....det funket hvertfall veldig bra på svigerinna mi...2 ganger også....;o) så lykke til...og tenk deg godt om...;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...