Anonym bruker Skrevet 30. september 2008 #1 Skrevet 30. september 2008 Blir skjelven og "lett" i hodet, for så å få veldige svimmelhetsanfall. Blir etterpå satt ut i 1 time eller 3. Kommer og går, som regel utfra hvor mye jeg driver med/hvor lenge jeg er på beina. Noen som vet noe om dette? Er til utredning hos lege, og p.t. sykemeldt, men ser ikke ut til at de finner noe. Hadde 38 i temp da, det var det eneste. I 5 uke forresten (også lagt ut på "beskriv svangerskapet")
charlotte27 Skrevet 30. september 2008 #2 Skrevet 30. september 2008 Hei.. jeg å er mye plaget av svimmelhet, det er vanlig i førsten av et svangerskap.. jeg pleier å spise ofte, å drikke noe med sukker i , det hjelper meg... jeg er i uke 9 om 2 dager,å det er mitt 3 barn.
Line3 Skrevet 30. september 2008 #3 Skrevet 30. september 2008 Hei og takk for svar. Blir du da så svimmel at du knapt vet hva som skjer med deg og må ha hodet mellom beina en god stund? Deretter må jeg passe på å ikke "vimse" med hodet lenge etterpå, men bare se rett frem. Føler liksom at det er så voldsomt at jeg blir bekymret av det. Æsj. Spiser ca hver 3. time og drikker melk og juice. Jeg har to barn på 14 og 17, og hadde svangerskapsdiabetes med begge, så må være litt forsiktig med sukker føler jeg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå