Seriøst Skrevet 30. september 2008 #1 Skrevet 30. september 2008 Jeg mista i uke 6, men nå viser det seg at alt ikke er kommet ut av seg selv. Nå har jeg fått noen tabletter som jeg må sette inn vaginalt og som kanskje kan få resten til å komme ut. Men viss ikke dette er vellykket må jeg ha utskraping. Jeg er livredd både tablettene og utskrapingen egentlig, og lurer på om noen kan fortelle meg litt om deres erfaringer. Jeg har mistet en gang før, men da kom alt ut av seg selv. Hadde håpet jeg var ferdig med dette nå, men det var visst for mye å håpe på. :-(
tøttomedguttimagen*PÅ OVERTID* Skrevet 30. september 2008 #2 Skrevet 30. september 2008 Off så trist å høre! Får håpe den sitter snart igjen! Eg mista i MA i uke 14, foster hadde dødd i uke 8. Eg ble satt i gang med tabletter, to ganger, men det kom ingenting. så måtte eg inn å ta utskrapning. Valgte full narkose og det er eg glad for, likte ikkje ligge det på bordet og se de jobbe på meg med ledninger overalt. Så det var den korte versjonen! Og det var selvfølgelig utrolig trist men utskrapning var det beste for meg.
mei&mi + marcus :) Skrevet 30. september 2008 #3 Skrevet 30. september 2008 Uff, det var trist å høre. Jeg mistet i uke 11 i desember i fjor. Jeg valgte utskraping mest fordi den er kjapt overstått. Fikk lett narkose og våknet 15 min etterpå, da var alt over. Litt menssmerter i et par dager og så var jeg fin igjen. Synes det virket så skremmende med tabelettene jeg. Så min erfaring med utskrapingen er ivertfall så bra den kan bli tross for den psykiske smerten som en sånn opplevelse fører med seg. Masse lykke til til deg!! Håper du snart blir gravid med et friskt barn igjen! klem
Seriøst Skrevet 30. september 2008 Forfatter #4 Skrevet 30. september 2008 Takk for svar! Jeg fikk ikke velge mellom utskraping og tabletter. Han ga meg bare tablettene og sa at viss ikke de hjalp måtte jeg inn til utskraping. Men har ikke fått ny kontroll før om en uke.. Jeg hadde egentli kommet meg ovenpå igjen etter å ha mistet, men nå er alt bare svart igjen!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå