Abracadabra Skrevet 30. september 2008 #1 Skrevet 30. september 2008 Hei alle sammen! Nå er det lenge siden jeg har vært inne her, sønnen er blitt snart 22 mnd., og jeg har startet et lite prosjekt (er i utvidet morspermisjon pga mannens utenlandsstasjonering så jeg må jo ha noe å henge fingrene i!)... Kan ikke de av dere som har et øyeblikk kikke på bloggen min og si hva dere synes? Tar imot all kritikk, både positiv og negativ! Jeg tyter hull i hodet på alle venninnene mine om de samme tingene og jeg tenkte at hvis jeg blogget om det så kunne jeg spare dem litt øresus hehe... her er linken: http://luddipuddi.blogge.no/ tusen takk!!!
line_n & sara Skrevet 30. september 2008 #2 Skrevet 30. september 2008 fint design, men jeg synes skriften din er litt liten på innleggene, måtte lene meg litt fremover for å lese!
Abracadabra Skrevet 30. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 30. september 2008 takk for tilbakemeldingen! har sett på om jeg kan endre skriften men fant ikke ut av det...! skal se litt mer i kveld.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå