Hilde-29har nå 2søte små Skrevet 28. september 2008 #1 Skrevet 28. september 2008 Har liksom lest at når babyen slipper brystet er brystet tømt og da kan du tilby det andre..hehe.jeg har kolikkbarn som er veldig urolig under måltidet.han suger,slipper og skriker..sånn går de fleste måltider gjennom..om att og om att igjen.veeeldig slitsomt ja.hvis han har sugd lenge på et bryst,å slipper,å jeg klemmer på det,så spruter det jo veggimellom med melk,virker aldri som det er tomt hos meg:s så hvordan kan jeg da vite at han får i seg den gode feite melka på slutten?hmm mange spørsmål ikveld..er så sjelden her inne så da blir det masse spørsmål på en gang:)
2 hjertegull :) Skrevet 28. september 2008 #2 Skrevet 28. september 2008 Når han suger, og det går lenger og lenger tid mellom hver gang han svelger, da kan du tilby det andre
2hærligegutter Skrevet 28. september 2008 #3 Skrevet 28. september 2008 Tror ikke det har hvert tomt hos meg siden de 3 første ukene, hvor han spiste i flere timer i strekk på kvelden, da ble det bostavlig talt tomt. Men siden han var ca 2 mnd har han kun spist på den ene til hvert måltid, annenhver altså. tror det skal mye til at det blir tomt, ihvertfall etter at melkeprodusjonen har kommet ordentlig i gang.
Mmiljemors¤prinsesse¤+baby Skrevet 28. september 2008 #4 Skrevet 28. september 2008 Trur det er at når de svelger 3-4 ganger mellom hvert sug at man skal bytte:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå