Gjest Skrevet 28. september 2008 #1 Skrevet 28. september 2008 Noen fler enn meg som er våken ? eller er det bare mitt barn som våkner tidlig ? søndag igjen da.. syns helgen går fryktelig fort.. Idag skala vi en tur til svigermor..hun har fått seg en kattunge som vi skal bort å hilse på Mini syns det er morro med dyr ellers skal vi bare være inne og slappe av.. stygt vær ute idag.. dere skal bruke søndagen til da ? Håper alle ihvertfall får en fin dag
TusseMor07&09&14 Skrevet 28. september 2008 #2 Skrevet 28. september 2008 God morgen ja... Du er ikke alene;o) Her er lillegutt oppe rundt 0530 hver dag... Skulle jammen vært godt å ligge litt lenger. Helgen går grusomt fort ja! Nesten litt frustrerende innimellom. Dyr er koselig! Disse små koser seg som oftest med dem.Blir nok moro for mini da kan jeg tenke meg ja... Her er været helt supert:o) Håper det holder seg sånn, for vi har avtalt at vi skal ut på tur i dag. Kose oss ved vannet og brenne bål i vannkanten. Blir nok veldig koselig! Du får ha en fin dag du og da!
FrøkenSprøken Skrevet 28. september 2008 #3 Skrevet 28. september 2008 Heihei! Vi er også våkne. Våkna kl 06.30 av at mini hadde tssa gjennom bleien sin, og at hele dobbeltsenga var våt, så da var det bare å stå opp. Men det var bare en time tidligere enn vanlig da, og jeg var lys våken uansett:) I dag skal jeg skrive litt på to oppgaver som skal leveres neste uke, mens gutta er ute iu regnværet og leker seg;) Etterpå skal jeg lage fårefrikasee til middag. Nam! Ha en fin dag dere andre også!
mammamus Skrevet 28. september 2008 #4 Skrevet 28. september 2008 Morgen! Her er det storm, og jeg er på jobb. Gleder meg til å komme hjem og tenne lys og fyre i peisen! Inne vær, ja!
Mammapudding Skrevet 28. september 2008 #5 Skrevet 28. september 2008 God morgen ja:) Fikk faktisk sove til 6.15 i dag, så det er forbedring fra i går..da begynte hun å styre fra klokken 4! I dag skal vi nok ikke gjøre så mye, tenker at vi sover sammen i dag..da får vi sikkert 3 timer med deilig søvn:) Må bare holde ut til i 11-12 tiden! Må høre om noen vil ha besøk i ettermiddag, samboern skal på jobbog det er så kjedelig å være hjemme da.
Zitro Skrevet 28. september 2008 #6 Skrevet 28. september 2008 Langt på dagen alt for oss... lillemor skal snart ha første luren sin tenker jeg. Dumt å sove lengre isteden liksom. He, he... Her skinner sola fra skyfri himmel og det ser ut til å bli en knall bra dag!
♂ 06+sept.pie = Ferdig! Skrevet 28. september 2008 #7 Skrevet 28. september 2008 God morgen Jeg sto opp 0530 for å dra på jobb og her sitter jeg og henger. Ufattelig kjipt å jobbe helger - heldigvis er jeg i utgangspunktet ferdig med det. Ikke noe hyggelig å være borte hele lørdagen og søndagen for å ikke ha fri før neste helg. Men men, sambo og ungene koser seg sikkert selv om været er dritt. I går hadde de kledd på seg regnklær og gått 'hoppe i søledammer' tur ;o) Og spist is inne i varmen etter på. Blir vel mye av det samme opplegget for dem i dag og - jeg håper jeg er hjemme til middag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå