moota m storebror&lillebror Skrevet 26. september 2008 #1 Skrevet 26. september 2008 Begge våre biler går på diesel. De 2 vi hadde før gikk på bensin. Men nå når vi har flyttet så langt bort og kjører veldig masse, så svarer det seg med diesel, uten tvil. Min bil bruker ikke mer enn 1/2 liter på mila når jeg kjører fint.
Mille** Skrevet 26. september 2008 #2 Skrevet 26. september 2008 En går på diesel og en på bensin. Den som går på bensin brukes bare til og fra jobb.
lillesøster skal bli storesøster Skrevet 26. september 2008 #4 Skrevet 26. september 2008 Begge går på bensin.
h@ppy elsker høstfargene :) Skrevet 26. september 2008 #5 Skrevet 26. september 2008 begge på bensin:)
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 26. september 2008 #6 Skrevet 26. september 2008 Diesel. Det vaar en av grunnnene til at vi byttet ut den gamle bilen vår, pga den var bensin bil og alt for dyr i drift. Slukte jo bensinen som man skulle tro det var hull i tanken..
may-mom-05 Skrevet 27. september 2008 #7 Skrevet 27. september 2008 Vi har en bensin-slukende bil, synes vi;-) Noen er enige med oss, andre ikke. Har en VW Caravelle 2,5 bensin, som bruker 1 liter på mila. Den er jo stor og tung, så litt drivstoff bruker den jo. Men en hel liter da, jaja, synes det er bittelitt mye. Hadde det ikke vært for at vi er så utrolig fornøyd med den ellers, så hadde vi byttet den ut. Men den blir nok til den ikke er kjørbar lenger;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå