Gå til innhold

Atopisk eksem og ull på vinteren..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva gjør dere som har barn med atopisk eksem om vinteren når dere kler barna?? Finnes det noe ull som kan brukes?? sønnen min har ikke en hissig "versjon" av eksemen, men nok til at han må bades i olje i badevannet for å opprett holde fuktighet i huden.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

vi bruker ull fraq cubus eller barnas hus, som har bomull på innsiden. Et annet alternativ er ull fra devold, men det er dyrt.

Skrevet

det hørtes jo veldig greit ut, syns liksom det blir for kaldt ute til IKKE å ha på ull.. Er det greit pris på de på cubus??? ser ut som jeg må på ull shopping over helgen gitt..

Skrevet

jeg har super undertøy til han nå, og det fungerer jo greit når han er i aktivtet, men vi sykler eller går til barnehagen, og det er et lite stykke (spesielt visst vi går), og da sitter han i ro. Og ad varmer ikke det særlig. Spesilet ikke når vinteren kommer i hvertfall

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...