lillebilla Skrevet 25. september 2008 #1 Skrevet 25. september 2008 Hei! Når blir jeg gravid tror du? Og kjønn? Kan du se hvor mange til sammen? Kommer akupunkturen jeg tar nå til å hjelpe på syklusen? Meg: 020386 Han: 260780
*SmurfeMamma* Skrevet 25. september 2008 #2 Skrevet 25. september 2008 tror oktober er din mnd, og jeg tror det kommer ei jente:) pendelen svarer nei på at akupunkturen vil hjelpe... men kanskje det er fordi du blir gravid, og da blir det jo ikke noen syklus på en stund... hehe;) vil du spå meg?? 270283 når blir jeg gravid? hvilke kjønn? hvor mange barn tilsammen?? får jeg fast stilling etter jul?
*SmurfeMamma* Skrevet 25. september 2008 #3 Skrevet 25. september 2008 glemte å si at jeg tror du får tre barn... gi meg gjerne tilbakemld:)
lillebilla Skrevet 25. september 2008 Forfatter #4 Skrevet 25. september 2008 er mange som har sagt oktober nå så håper det stemmer. Eer du gravid..? fikk en liten sånn snikende følelse på det.. enten er du eller så blir du det snart. Fikk jentefølelse på kjønn, og 2-3 barn, heller mest mot 3. Ikke fast stilling før i slutten av januar fikk jeg opp her.. Lykke til! Gi gjerne meg også tilbakemelding, er helt i startfasen av dette her så, noen ganger stemmer mye mens andre ganger så bommer jeg litt
*SmurfeMamma* Skrevet 25. september 2008 #5 Skrevet 25. september 2008 jeg har mensen nå så tviler på jeg er gravid... håper ikke det iallefal... har ikke startet prøvingen enda, men vi vurderer å gjøre det snart... men vi har hatt en liten down periode i forholdet nå, er på vei oppigjen.... men av den grunn er vi litt usikre... skal gi tilbakemld jeg:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå