Lykkelig g~g~j Skrevet 24. september 2008 #1 Skrevet 24. september 2008 Noen som har noen fine julekorttips til meg? Kanskje bilder fra i fjor eller tips til hva jeg kan gjøre. Småen er 1 år straks så må ikke bli for avansert )
Skravlefruen med huleboer Skrevet 24. september 2008 #2 Skrevet 24. september 2008 Det beste du kan gjøre er å binde armer og bein fast i noe, slik at han ikke beveger seg. Tre på en litt stram nisselue, og si smiiiiil helt til han lover å holde smilet i minst 2 minuttter :-) At du har bindt armer og bein fast redigerer du i photoshop etterpå, eventult kan du få slektninger til å gjøre det :-)
Lykkelig g~g~j Skrevet 24. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 24. september 2008 KAnOn bra idé ... kanksje jeg skal heise han opp i flaggstangen ...eller hva med å la han isbade kun i ført nisselue.. jadajda.. noen sERIØSE forslag??
Tommage♀♂ Skrevet 24. september 2008 #4 Skrevet 24. september 2008 Jeg kledde dem fint og satte dem foran en hvit vegg. Mamma gjorde seg morsom mens jeg tok bildene. La til noen småbilder tatt tidligere: http://skeland.piczo.com/julekort?preview=y&sl=0&st=0&cr=3
Skravlefruen med huleboer Skrevet 24. september 2008 #5 Skrevet 24. september 2008 Tja.. hva med å finne en julebilde-konkurranse fra 2007 på nettet, og redigere inn hodet til minismil?? ;-)
Axus' girlfriend Skrevet 24. september 2008 #6 Skrevet 24. september 2008 jeg har tenkt å ta flere type bilder, både til julekort og gaver generelt: - i barstompen på et lammeskinn med kun et gullsmykke (svart/hvit, eller i bruntone) - på lammeskinn i en fin kjole og masse perlesmykker..hehe, høres rart ut, men har sett lignende til andre - og det ble fiiint. jenta kommer jo til å leke me smykkene osv' - hvit vegg ved en fin klesdrakt¨ - nissekostyme, lage bakgrunn på photoshop i julemotiv..
Torpekjærringa Skrevet 24. september 2008 #7 Skrevet 24. september 2008 Hehe ...har ingen gode råd - har bestillt på Fame vi ))
Torpekjærringa Skrevet 24. september 2008 #8 Skrevet 24. september 2008 Hehe ...har dessverre ingen gode forslag - vi har bestillt på Fame vi ))
nickoline og supermann Skrevet 24. september 2008 #9 Skrevet 24. september 2008 har bestilt mine. Tatt et knallbilde jeg tok av han på trampolina i sommer. Tidlig ute . begynner snart med eksamensforberedelser og da flyr nok tida fra meg
Lykkelig g~g~j Skrevet 24. september 2008 Forfatter #10 Skrevet 24. september 2008 Tommage⅔: Frk.Dings & Kompis : ååå likte så godt d første du hadd.e Hvor har du laget d? -*misunnelig*
Torpekjærringa Skrevet 24. september 2008 #11 Skrevet 24. september 2008 Ops....trodde ikke den første kom med jeg )
Leirha Skrevet 24. september 2008 #12 Skrevet 24. september 2008 MÅ jo ikke ha på nisselue da.. Det fins mange bra stder på nettet hvor det går an å bestille julekort allerede. Det er jo julemotib på kortet, så det går bra uten nissselue. Jeg pleier å bruke Optimalprint, ta en kikk du http://www.optimalprint.no/no-NO/kjoep/invitasjoner/julekort
Twintipp og himmelblå Skrevet 24. september 2008 #13 Skrevet 24. september 2008 Jeg tok et bilde av ham i hjemmestrikkete klær utendørs, og et annet bilde hvor han bare hadde verdens nydeligste smiil:o) Har sett et bilde jeg synes var så søtt, hvor barnet satt på en kjelke med et skinn på, med en tent lyslykt ved siden av, røde kinn og strikket klær med nisselue:-D *nydelig*
Lykkelig g~g~j Skrevet 24. september 2008 Forfatter #14 Skrevet 24. september 2008 kjempe gode forslag altså dette lover jo bra
Gjest Skrevet 24. september 2008 #15 Skrevet 24. september 2008 i fjor så satt hun i bleien på en skinn med nisselue og lekte med en julemus bamse. storsett stakk hun av, så vi fikk "rompebilder" som stakk av hele tiden. men så kom det et bilde de rhun kose musen og ler hjertelig( ble liksom et naturlig smil). så klippet vi det til så det var bare ansikt og bryst med på bildet og gjorde det sort-hvitt og litt dust så det fikk et gammeldagspreg. ble kjempe fint hvertfall.... i år tenkte jeg litt på om det kanskje blir et mens snuppa koser på den store babymagen min..... men har noen andre forslag jeg tenker på også, men dem klarer jeg ikke forklare. hehe
Tommage♀♂ Skrevet 24. september 2008 #16 Skrevet 24. september 2008 Det var det øverste bildet som var julekortet, de bildenen nedenfor er på årets kalender=) Laget alt selv jeg. Ikke så vanskelig i et bilderedigeringsprogram=)
power puff Skrevet 24. september 2008 #17 Skrevet 24. september 2008 jeg bruker www.nfoto.no når jeg skal bestille kort og fremkalle bilder. billig og bra kvalitet! sjekk ut siden, de har mye fine tips der.
sitrus76 Skrevet 24. september 2008 #18 Skrevet 24. september 2008 Planen for i år er å bake pepperkaker med snuppa på 2 år, og forhåpentligvis få et fodt bilde av det:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå