makkapakka med spire Skrevet 24. september 2008 #1 Skrevet 24. september 2008 Føler meg gravid, men mensen kom for et par uker siden, men greier ikke helt å slå meg til ro med at jeg ikke er gravid.. Har litt lysst å ta en test, men er det noe vits??
Gjest hovedinnlegger Skrevet 24. september 2008 #2 Skrevet 24. september 2008 Man kan få festeblødninger som ligner på mensen. Kan det være det du har hatt? Da har man gjerne litt mindre blødniger og litt færre dager... Jeg trodde jeg hadde mensen etter at jeg var blitt gravid sist, til jeg fikk høre om hva festeblødning er for noe. Festeblødning kommer noenlunde til samme tid man skulle hatt mensen, så til all forvirring, for å si det slik!!
makkapakka med spire Skrevet 24. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 24. september 2008 Ja kan jo kanskje være det, men følte det var en normal mens blødning. Skal ha mensen om en uke igjen så får jeg se hva som skjer da:O) Spennende
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå