lucky meee:) Skrevet 24. september 2008 #1 Skrevet 24. september 2008 hvor lenge er det anbefalt at unger på 7mnd kan sitte i vippestol??? har ei jente på 7mnd, hun sitter ikke selv enda og i dag fikk jeg beskjed av helsesøster at hun kun skal sitte i stol 3-4 min om gangen (til måltidene),,, må innrømme at hjemme hos oss bruker hun denne stolen i LITT lenger perioder:)
Snupp@ med 3 barn Skrevet 24. september 2008 #2 Skrevet 24. september 2008 Hallo...3-4 min. Nei Jeg har da satt mine barn i vippestol og vasket opp og tatt gulvvasken mens dDet tar jo i hvertfall litt over en halv time.Og gjerne når de har vært mindre enn 7 md og. Eldste er 12 år og hun har no aldri hatt probl med rygg eller noe i ettertid. Enkelte er bare helt hysteriske
Cilimed nr5 i magen Skrevet 24. september 2008 #3 Skrevet 24. september 2008 Bare tull, mine 4 har brukt den fra dag en, og de er friske å raske! Nå er stolen vasket og ordnet til den siste lille frøkena, satser på at det går bra denne gangen og!!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå