Gjest Skrevet 24. september 2008 #1 Skrevet 24. september 2008 I det siste så har jeg hatt veeeldig til humørsvingninger Har merket at jeg ¨må på do OFTE Er trøtt og sliten, legger meg rundt i 19.00 tiden på kvelden fordi jeg ikke har energi til å være oppe. Har vanskelig med å kontrolere vannlatingen..enkelte ganger kommer det litt i buksa..Har også en del slim Har vondt i hodet og enkelte dager vondt i magen(mensen smerte lignende) + Spiser også utrulig mye Men testet negativt på gt på tirsdag. Saken er den at jeg ikke husker sist jeg hadde mensen. Men man kan vel ikke være gravid når man tester negativt eller? Bør jeg teste igjen om noen uker?
monkri mamma til 4 Skrevet 24. september 2008 #2 Skrevet 24. september 2008 hei. j husker at j tissa litt på meg da j ble gravid med første. rakk ikke do. ta å vent i uke og er den negativ da, så hadde j oppsøkt lege. skriv en m på kalenderern da du får mens. d gjør j og da glemmer j d ikke. håper du er gravid da. lykke til. klem..
Ayka 09+13+14 Skrevet 24. september 2008 #3 Skrevet 24. september 2008 Har du ikke fått mensen innen en uke eller to,så skader det jo ikke å teste en gang til Og et smart tips: skriv opp hver gang du har mensen,så slipper du å gå rundt å tenke på det. Jeg setter en M (for mensen ) på kallenderen den dagen jeg får mensen,så har jeg full kontroll på det
Gjest Skrevet 24. september 2008 #4 Skrevet 24. september 2008 Tusen takk for hyggelige svar;) Skal følge rådene deres=) klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå