gullfaks Skrevet 24. september 2008 #1 Skrevet 24. september 2008 Har ikm på lørdag og klarte selfølgelig ikke vente med å teste så jeg kjøpte en dobbel quick respons i forrigegårs. Tok den første testen på ettermiddagen og etter ca 5 min kunne jeg tydelig se en svak strek. Ble ikke helt overbevist av den så jeg tok en ny i går morges og kunne tydelig se den svake streken etter 3-4 min. (skal ikke lese av qr etter 5 min) Så surfa jeg litt på nett og fant mange dårlige erfaringer med qr...at de kan vise feil og at de ikke er til å stole på osv. AArg altså:-)
gullfaks Skrevet 24. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 24. september 2008 Ja jeg krysser iallefall både fingre og tær og håper det er positivt:-) men tør ikke tro det før helga er over! he he...ble litt skeptisk etter alt negativt jeg har lest om den testen.
Shiny84 Skrevet 24. september 2008 #4 Skrevet 24. september 2008 hva er det det står om den da? har ikke fått med meg det jeg...
Mamma med *Mai-baby* Skrevet 24. september 2008 #5 Skrevet 24. september 2008 Da jeg testet fikk jeg det samme som deg, så først ikke ut som det skulle bli noen strek. men plutselig dukket det opp en strek. Tok en ny etter 2 dager og fikk samme resultat. Dro til legen og tok en test der og, og jeg var gravid iallefall. 6 uker på vei nå. Lykke til, krysser fingrene for at jeg ser deg i 1.tri snart =)
Minesmå:)+en til! Skrevet 24. september 2008 #6 Skrevet 24. september 2008 kan du ta bilde av testen? hehe... jeg tok bilde av min test jeg tok på mandag og spurte alle her inne. Jeg hade en svak strek på billigtest, og tok en digital senere på dagen. der stod det gravid!
WorkingMom - m/jente og gutt:) Skrevet 24. september 2008 #7 Skrevet 24. september 2008 Ved forrige graviditet fikk jeg positiv med QR på første og eneste test:) Gratulerer, du er nok gravid!
gullfaks Skrevet 26. september 2008 Forfatter #8 Skrevet 26. september 2008 Må ha vært riktig med den svake streken qr testen, for i går sto det GRAVID på cb digital ! jippi jippi:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå