Gå til innhold

Simo... Kombi eller duo?


Aprilprins<3 *fødeklar*

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har bestemt meg for at jeg skal gå for simo. Syns den er kjempe nydelig, robust og stø :) Bagen er god og stor.

 

Jeg er litt usikker på om jeg vil ha kombi eller duo... Syns egentlig at du duo ser finere ut, men kan dere fortelle meg deres erfaringer? Fordeler og ulemper?

 

Takk! :)

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg skal ha duo.

bagen er mye mye større i duo.

og man slipper og drasse på to vogner..

 

for i kombi er jo både spørtsdelen og bagen der.

 

er jo kjempe lett og ta av å på bagen.så man trenger ikke tenke på det.

 

husker jeg ville ja kobi siden det var så enkelt å ta ut bagen,men da jeg så hvor enkelt det var på duo.

og hva selger og venninne mine sa..så ble det duo..

 

håper det hjalp litt:)

 

Skrevet

Ja, tusen takk! Da blir det nok duo... Syns den er finest... Ser litt dumt ut med sportsdelen under. Gjør ingenting om jeg har en sportsdel stående til den skal i bruk... Jeg trenger ikke å drasse på den som du sier ;) Desuten får jeg baby tidlig på våren, så da er det jo en fordel med størst mulig bag så man får plass til posen og babyen hele vinteren :)

Skrevet

Har kombi vogna, den er veldig tung..bruker nå bare sportsdelen, men skal kjøpe meg en lettere vogn..simo er kjempe gode vogner! men jeg synes de er best egnet til baby..og grei å bytte ut når en ikke lengre trenger bagen..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...