nicknavn Skrevet 23. september 2008 #1 Skrevet 23. september 2008 Gutten vår har ikke tålt kumelkprotein i 3 år, men siste prøve var negativ og han fikk begynne å spise mat med melk i. Så nå har vi spist middagsmat som ikke har vært på vårt bord på 3 år. Ferdig saus på pose. Fiskepudding. Medisterkake. Fiskegrateng. Det er en helt egen følelse å kunne gå ut å spise, uten måtte planlegge på forhånd hvor vi skal og hva jeg må ta med av egen mat. Tenk å bare stikke innom en kafe`og kjøpe kanelsnurrrer, hærlig. Og han er så glad for å få en helt vanlig yoghurt, han hoppe og spretter og synger om den yoghurten. Måtte bare få ut litt glede av det å få være en helt normal A 4 familie.
Gjest irismor Skrevet 23. september 2008 #2 Skrevet 23. september 2008 Så bra =0) Mye fine erstatninger men ikke alltid like lett i hverdagen for det. Lykke til ;-)
nicknavn Skrevet 23. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 23. september 2008 Hverdagen hjemme har ikke vært noe problem i det hele tatt. Har laget maten helt fra bunnen av, men bare det å kunne kjøpe "ferdigmat" og posemat uten å lese hva som er i det, er en helt ny hverdag. Jeg har alltid hatt med noe til han, når vi drar på besøk til venner, men nå trenger jeg ikke det og det er helt nytt. Det er de småe tingene som har gjort at dagen er helt ny og som gleder oss. Bare det å kunne kjøpe en bolle til han, gleder både meg og han:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå