Gå til innhold

Gubben har følelser for ei annen jente


Anbefalte innlegg

Skrevet

Trodde aldri jeg skulle oppleve dette. Har vært sammen i 7 år og har to barn på 4 år og 6 mnd. Han vet ikke hva han vil. Vi har hatt det dårkig i forholdet ei god stund, men hadde aldri trodd at dette skjer meg. Har ikke skjedd noe mellom han og henne, men det får jeg nok aldri greie på. Uff har det så vondt nå

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Be han sette familien sin før seg selv!

Gresset er ikke grønnere på den andre siden.

 

Stakkars deg, synst så synd på deg. Sa han bare dette rett ut sånn helt plutselig?

Skrevet

Uff da, en stor klem til deg.

De fleste vil oppleve gjennom et forhold å bli betatt av noen andre, men man kan ikke miste hodet helt av den grunn. Som det sies, gresset er ikke grønnere på den andre siden. Han burde virkelig tenke på sin lille familie. Men der er det vel noe med det at menn ofte tenker med det gale hodet(beklager den).

Det er ofte man kommer i den situasjonen om forholdet hjemme er litt dårlig, og det også kanskje er lite sex en periode. Men man kan ikke kaste seg inn i armene på den første og beste allikevel.

Du må jo bety enormt mye for han når dere har fått to barn sammen!

Håper han kommer til fornuft.

Skrevet

Noe har skurret en stind, men har spurt han å fått til svar at ingenting er galt. Til morgen i dag sa jeg jeg ser at noe er galt nå må du si det. Men han vet ikke hva han føler hverken for meg eller henne .så hva gjør jeg? vi har jo hus og 2 barn.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...