Gå til innhold

Pynt til guttedåp


Anbefalte innlegg

Skrevet

Forslag til hvordan jeg kan pynte bordene i dåpen til gutten vår? Dåpen er allerede på søndag, så jeg trenger noe som er enkelt. Har fra før mange små vaser og mange telysholdere i glass.

Tenkt litt på å bruke lyng, men det passer ikke helt i fargene. Synes det bør være noe blått. Ikke lett å finne blå blomster.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hva med hvite blomster (roser, nelliker, liljer, eller noe fra haven om du har) og blå pynt? Sløyferbånd på vasene, blå servietter, blå glasskuler på bordet osv

Skrevet

ville kjøpt mørkeblå løper til å legge på hvit duk.. jeg kjøpte på løyten lys, men har det sikkert andre plasser og... veit ikke hva den er laget av.. ikke tøy, men heller ikke papir på en måte,.. ser ut som den er presset sammen.... så sette t-lys på.. kanskje lyseblå?? ig hvote enkle blomster i sånn reagensrør vase??? jeg gjorde dette i rosa... veldig fornøyd.. :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...