Gjest Skrevet 22. september 2008 #1 Skrevet 22. september 2008 I bilen kan det ikke monteres bakovervendt sete med noe annet enn isofix, fordi forsetene er så fancy og det er no elektronikkgreier jeg ikke forstår meg på. Så derfor vil jeg ha et bakovervendt sete, med isofix, hvor du kan bruke 5-punktsseler utover 18 kg. Noen som vet om det i det hele tatt eksisterer? For jeg er dødslei av å prate med butikkansatte som sier en ting, men når jeg dobbeltsjekker med fabrikanten viser det seg at det de sier er feil. *grrrrrr*
Shabby Cheap Chic Skrevet 22. september 2008 #2 Skrevet 22. september 2008 Britax har mener jeg... Hvis jeg ikke tar helt feil..
Gjest Skrevet 22. september 2008 #3 Skrevet 22. september 2008 Det eneste jeg finner av britax har 5-punktsseler som kun er godkjent opptil 18 kilo...
♡Lena♡Leon♡Ludvik♡ Skrevet 22. september 2008 #4 Skrevet 22. september 2008 izi combi kan vel fås med base, men eg vet ikkje heiilt om d går kun opp t 18 kg... eg ska snoke litt på nettet for deg eg, men d kan jo ikkje brukes med vanlig sele etterpå, men MÅ du det?
Mamma med to søte små Skrevet 22. september 2008 #5 Skrevet 22. september 2008 Det tror jeg ikke finnes. Besafe har kune en isofix stol, og den fremovervendt. Har til dd ikke set en isofix stol som du kan ha begge veier. Hadde jeg vært deg ville jeg gått for en bakovervendt isofix stol, feks akta sin duologic.
Gjest Skrevet 22. september 2008 #6 Skrevet 22. september 2008 Recaro har seter som går over aldersgruppene, også bakovervendt. Jeg vet Recaro Monza har isofix. (seatfix, dev integrert isofix, ikke base ved siden av) Men jeg tror ikke det har 5punktssele etter 18 kg, tror egentlig det ikke har det i det heletatt og heller ikke er bakovervendt. Recaro Polaric kommer med base og er bakovervendt, men er vel opp til 18 kg. Har du sabla svære unger eller no?
LegallyBlond Skrevet 22. september 2008 #7 Skrevet 22. september 2008 Hva med Britax multitech setet, trodde det skulle gå til 25 kg? Men mulig jeg også er feilinformert av butikkansatte =) Acta graco duologic skal vel også gå til 25 kg?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå