Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #1 Skrevet 22. september 2008 Jeg syns bare den er helt teit.. Syns egentlig ikke at den har noe på barnetv å gjøre, det er faktisk litt brutalt syns jeg..
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #2 Skrevet 22. september 2008 Enig. Det er brutal humor som hadde passet bedre på MTV e.l.
Tommage♀♂ Skrevet 22. september 2008 #3 Skrevet 22. september 2008 Ja, hvordan den serien har havnet på barnetv fatter ikke jeg..! I går ble den drept ganske brutalt, frøkna satt bare med store øyne og forstod ingenting. Jeg lo høyt, for jeg synes jo det var litt morsomt, men det passer seg neppe for små barn nei
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #4 Skrevet 22. september 2008 Sønnen min er bare 1,5 år, så han skjønner det ikke enda hvertfall. Men JEG sitter med store øyne når den dukker opp. Her den ene dagen jeg kikka på den så skjøt de på den, å øyene falt av tilslutt, å den ene grena på treet datt oppå øyet så det ble delt, nesten så det sa skikkelig splasj..! Nei den har ingenting på barnetv å gjøre..
Sånn kan det gå Skrevet 22. september 2008 #5 Skrevet 22. september 2008 Tror den blir drept ganske brutalt hver gang, hele poenget med episodene ser det ut for. Litt spesielt ja.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå