Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #2 Skrevet 22. september 2008 hoioioi..er det Guds høyre hånd vi har den glede å "snakke" med? ja,jeg rekner med at du har peiling du som sitter så nær Gud og ser på nært hold hvordan han straffer idiotiske mødre som ikke ammer sine håpefulle. det er nok straffa fra Gud ja.takk for tipset! (jeezez...)
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #3 Skrevet 22. september 2008 Du er syk. Skal barn heller dø fordi mor ikke har nok melk eller ikke fikk ammingen til?
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #4 Skrevet 22. september 2008 Jada.... og alle alvorlige, kanskje dødelige sykdommer er måten å straffe alle de fryktelig uskikkelige barna på? Kanskje du HI, som ser ut til å vite alt, kan svare på det?
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #5 Skrevet 22. september 2008 Salige er de ignorante og uintelligente, for de vet ikke hva de går glipp av.
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #6 Skrevet 22. september 2008 FY faen å råttent sagt HI... Dette er så usympatisk å ikke minst labert av deg å si.
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #8 Skrevet 22. september 2008 - rull inn puppen og ta og stopp den rennabæsjen din, du da!
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #9 Skrevet 22. september 2008 Meldte moderator, fint om folk ikke gir mer respons.
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #10 Skrevet 22. september 2008 Dette var altså bare tull. Trodde alle skjønte det. HI
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #11 Skrevet 22. september 2008 HI, jeg skjønte spøken din, men den var usmakelig. Og jeg er personlig kristen. Skulle Gud straffet noen, hadde Han straffet de pedofile med forgiftet KUMELK.
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #12 Skrevet 22. september 2008 Vel, nå er det en del nek som spyr ut gørr her inne, så det var ikke godt å vite om du er en av dem (jf all gørra fra en viss person i går kveld...).
Anonym bruker Skrevet 22. september 2008 #14 Skrevet 22. september 2008 HI en ting er å tulle med slike ting,det kalles galgenhumor og kan til tider være en fin ting.men det du prøvde på nå er så usmakelig at det ikke ligner på noe.dette var ikke galgenhumor,dette var spotting til de mange barna som ligger alvorlig syke i Kina av grunner de absolutt ikke har noen skyld i,ikke mødrene heller for den saks skyld skjerp deg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå