Gå til innhold

Til de som har vert på UL, eller noen som berre vet ;)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Eg skal på UL 2. oktober, gleder meg til det:) da er eg 19+3.. Var på UL i uke 11, da ble eg flyttet 3 dagen frem :), det eg er litt "bekymret" for nå da er at eg skal bli flytter f.eks 2 uker tilbake :S en uke går nok greit, mn suns 2 er litt mye, hehe.. Men så lenge alt står bra til me babyen så skal eg jo ikke klage sefølglig ;) Men er det noen andre som har vert på tidlig UL og fått termin der, også blitt flyttet mye tilbake på den ordinære?

Er vell litt mindre sjangs? Noen som vet? :)

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis du er ganske sikker på din siste mens så vil du nok ikke bli flyttet mye verken den ene eller den andre veien. Jeg for min del, har blitt flyttet 1-3 dager fram i begge mine tidligere svangerskap. (Mensen min har alltid vært som en klokke med eggløsning midt i mellom)

Skrevet

Jeg er helt sikker på min siste mens som var 5.mai. Og jeg ble flyttet 2 uker tilbake.. Så det er nok litt forskjellig. Det er jo avgjørende på hvor langt fosteret har kommet i utviklingen.

Skrevet

Jeg vet med 100% nårjeg hadde EL, og var på tidlig privat UL og da sa gynekologen at min termin var helt riktig. På ordinær UL ble jeg likevel satt 6 dager tilbake. Kjipt å gå nesten en hel uke ''om igjen'':(

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...