Bring_it_on!!:)) Skrevet 20. september 2008 #2 Skrevet 20. september 2008 afipran stikkpiller skal gi ganske rask effekt.. Har ikke noen erfaringer med det i svangerskapet.. Men vi bruker det på jobben ellers.. Det skal funke bra innen 20 min. Men du burde være obs på at det ikke er alle affipran funker på.. Og funker ikke afipran på deg har legen flere alternativer du kan prøve.. =)
♥Cherrypie♥ Skrevet 20. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 20. september 2008 okei:) ja har skjønt at det ikke funker på alle..har fått vanlig tabletter.noe jeg å syns var rart siden jeg ikke greier å ta folat engang..om den pilla jeg tar nå ikke hjelper skal jeg gidde å gå på det i flere dager+?
Bring_it_on!!:)) Skrevet 20. september 2008 #4 Skrevet 20. september 2008 Nei.. Afipran er ikke som jeg kjenner til noe som kroppen må "prøve" ut i flere dager for og få virkning.. Afipran skal gi virkning fra første tablett.. Gir det ingen virkning iløpet av et par dager ville jeg kontaktet legen igjen.. =)
hamsterpia Skrevet 20. september 2008 #5 Skrevet 20. september 2008 Jeg fikk afipran som stikkpiller i 2 dager på sykehuset, og fikk med med i tablettform hjem. Hadde ikke klart meg uten de første 12 ukene av svangerskapet. For meg hadde de en veldig bra virkning.
yret Skrevet 20. september 2008 #6 Skrevet 20. september 2008 For meg fungerte de ikke i det hele tatt. Lå på sykehuset da jeg fikk dem (stikkpiller), og fikk beskjed om at de burde prøves ut et par dager før vi kunne konkludere med at de ikke virket.
♥Cherrypie♥ Skrevet 20. september 2008 Forfatter #7 Skrevet 20. september 2008 kjenner at de virker nå.. å herlighet så deilig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! har spydd i 1 mnd nå, vært innlagt å sengeliggende resten..håper de virker videre oxo.
Mayken Skrevet 20. september 2008 #8 Skrevet 20. september 2008 På meg virket de ikke noe særlig. Stoppet å kaste opp, men var like kvalm og sengeliggende. Har prøvd en del forskjellig i svangerskapet, eneste som har virket på meg er sofran, men den er utrolig dyr og ikke forsket nok på til at jeg kunne bruke dem fast, kun når det var skikkelig ille. Nå har heldigvis det værste gitt seg, har ikke brukt kvalmestillende på noen uker. Etter 4 mnd med oppkast og 6 sykehusinnleggelser, håper jeg det ikke kommer tilbake.
♥Cherrypie♥ Skrevet 20. september 2008 Forfatter #9 Skrevet 20. september 2008 kjenner at de virker nå.. å herlighet så deilig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! har spydd i 1 mnd nå, vært innlagt å sengeliggende resten..håper de virker videre oxo.
Gjest Skrevet 20. september 2008 #10 Skrevet 20. september 2008 Det skal fungere ganske raskt. Jeg kastet opp like mye selv om jeg aldri har tatt så mye stikkpiller i mitt liv... En venninne av meg hadde stor effekt av afipran og fikk en helt ny tilværelse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå