Misti Skrevet 20. september 2008 #1 Skrevet 20. september 2008 Ok har ikke hatt mensen siden 19 juli... men alle tester har vært negative. nå har jeg hatt en del vondt litt som mens smertet... men ikke teng til mensen ... jeg har ømme brystvorter... kan spise alt jeg kommer over... og må tisse mye... når jeg skal sove så sovner armene før meg.. noe jeg var plaga med første svangerskap.. ta en test eller ikke... er over 2 uker sieden sist jeg tok en test og den var degativ.. er det no vits og ta en i dag... er det no kjanse for at jeg kan være gravid?
Bring_it_on!!:)) Skrevet 20. september 2008 #2 Skrevet 20. september 2008 Det er jo alltids sjans for at du er gravid...På 2 uker kan hcg ha gjort et stort hopp slik at en test vil slå ut om du er gravid.. Hvis denne testen også er negativ ville jeg tatt en tur til legen.. =)
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 20. september 2008 #3 Skrevet 20. september 2008 a) har du hatt sex? Det øker sjansen for svangerskap bruker du prevensjon? Det minker sjansen for svangerskap. Og for min del kan du teste hver dag om du synes det er fornuftig.
Musemor med tre søte små Skrevet 20. september 2008 #4 Skrevet 20. september 2008 Hadde nok tatt en test dersom jeg var deg. Er den neg kan det være en ide og tatt en tur til legen for å utelukke at noe er galt
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå