Linnsy77 Skrevet 19. september 2008 #1 Skrevet 19. september 2008 Gutten min hoster og hoster, prøvde med hostesaft i går men det bare kaster han opp av. Noen som har noen gode råd til hva jeg kan gjøre? Har bygd opp senga hans, gitt han vann, satt på han en hals og i det hele tatt. I natt ble det nesten ikke søvn på noen av oss, og nå hører jeg han har begynt igjen. Syns så synd på han.. Trenger sårt noen gode, effektive kjerringråd!!!!
*2 LyKkEtRoLL* Skrevet 19. september 2008 #2 Skrevet 19. september 2008 Prøv å smør på Mentholatum under føttene hans. En grønn tube med mentol-salve du får kjøpt på apoteket.Ett tips jeg fikk her inne, og det funket på ene jenta mi da jeg prøvde det. Om det var tilfeldig vet jeg ikke, men hun sluttet å hoste.
Linnsy77 Skrevet 19. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 19. september 2008 Aha, det skal jeg jammen meg prøve. Håper det funker, han blir jo så sliten av denne hostingen stakkar. Noen som har andre råd som jeg evt kan prøve i natt?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå