Gå til innhold

hjeeeelp!!???


Anbefalte innlegg

Skrevet

ok.. før ultralydtimen forrige uke hadde legen regna ut at jeg var 19 uker på vei... på ultralyd sa de jeg var 14.

Idag var jeg hos legen igjen og han sa: det er ikke mulig du er 5 uker på vei, du er 20, ellers er det tvillinger. Ville de ikke ha sett 2 foster på ultralyd om det var det???? skal ikke tilbake på ul før den 10. okt..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jøss, høres rart ut... det KAN vel skje at den ene gjemmer seg bak den andre, men det skal vel noe til at det er bare en som synes under hele ultralyden...hehe....lykke til :)

Skrevet

Tror vel jeg hadde stolt på ultralyden. Hva har legen regnet etter da, siste mens?

Skrevet

syns det var tåpelig og uprofesjonelt sagt av legen din. Hva begrunner han det egentlig med, at du ikke kan være 15 uker på vei? Str. på magen?

Skrevet

Jeg var på gu hos legen, og han målte livmor både innvendig og utvendig, han er temmelig sikker på at jeg er 20 uker på vei.

i første omgang regnet han ut fra menstermin

Skrevet

samme hær livmoren er målt til å være rundt 15 uker venter på innkallelse til ul. ut fra mens er jeg bare 12uker

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...