Gå til innhold

noen som har et hotell og anbefale i Praha?


Anbefalte innlegg

Skrevet

med tanke på standar,beliggenhet i forhold til ting og avstand fra flyplass..

 

ser etter det perfekte stedet liksom=)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi skal til Praha i desember og skal ligge på Elysee hotel. Middels standard, men svært god beliggenhet. 200 meter fra Vaclavaplassen og kort avstand til gamlebyen. Tror det er ganske ok, men vet jo ikke da. På hotels.com eller hotelglobal.no finner du mange forskjellige hoteller i praha da...men man må bruke litt tid på å finne ut av de tror jeg.

Skrevet

Anbefaler Four Seasons. Rett ved gamle byen, knall beliggenhet, mange av rommene har utsikt til brua og en opplevelse i seg selv å bo der. Man blir skjemt bort, men det koster litt..

 

Ellers har jeg et knall tips når det gjelder restaurant Amici Mei eller noe sånt. Italiensk, ligger i jødekvartalet. Kjempekult sted, rimelig og helt fantastisk mat (italiensk).

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...