:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 19. september 2008 #1 Skrevet 19. september 2008 hvorfor har ingen sakt det før? 90% av alle de voksene i badebasenget var menn.... menn som er superpappaer og tar med barna i svømmehalden alene på en helt vanlig fredag.... vild gjetting tilsier at mange av disse er helgepappaer... (siden det tross alt er fredag kveld) så alle sammen, neste fredag er det bare og dukke opp og se på herlighetene... hehe ;-)
Bæ bæ lille lam:)™ Skrevet 19. september 2008 #2 Skrevet 19. september 2008 Oh,det har ikke jeg tenkt på.. *gjør klar badiken*
Sjokoladekaka Skrevet 19. september 2008 #3 Skrevet 19. september 2008 hehe.. så du har vore i godtebutikken no, du?
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 19. september 2008 Forfatter #4 Skrevet 19. september 2008 jepp, var flott og være eneste kvinne blandt 7-8 menn... :-)
Anonym bruker Skrevet 19. september 2008 #5 Skrevet 19. september 2008 Trenger ikke være alene pappar! Mannen min har bestandig hatt fast tur i svømmehallen med datteren siden vi begynte med babysvømming, nå er hun 4 år. Men MANGE er det nok, så fortsett og nyt utsikten !
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 19. september 2008 Forfatter #6 Skrevet 19. september 2008 ja jeg vet jo det. derfor jeg sier at mange av de sikkert er det. nå skal ikke jeg noe med disse mennene da.. men morro var det uansett.
Den heldige eier av ett barn Skrevet 19. september 2008 #7 Skrevet 19. september 2008 Hehe.. pappaen til tulla er også i badeland med tullemor, to ganger i uken er de to, og flere av pappaen sine venner med barn og bader. Kjipemamma tar henne med max en dag i uken fordi jeg får sånn eksem av klorvann:)
Anonym bruker Skrevet 20. september 2008 #8 Skrevet 20. september 2008 her kommer DIB politiet inn - det heter svømmehallen og sagt. Ikke sakt og svømmehalden. Tja, hvorfor ikke. har de trange badebukser??????
Den heldige eier av ett barn Skrevet 20. september 2008 #9 Skrevet 20. september 2008 Hørt om ordet dysleksi før? Vet du hva en dyslektiker er? La de ordene surre sakte inne i hodet ditt før du uttaler deg neste gang!
Den heldige eier av ett barn Skrevet 20. september 2008 #10 Skrevet 20. september 2008 En annen ting er kanskje å skrive riktig selv, før du kommer med dine skrivekunnskaper. Setninger starter alltid med stor bokstav og et spørsmålstegn gjør samme nytte som seks.
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 20. september 2008 Forfatter #11 Skrevet 20. september 2008 jeg har vist fått meg min egen bodygard ... hehe :-)
Anonym bruker Skrevet 20. september 2008 #12 Skrevet 20. september 2008 hadde jeg ment det stygt, hadde jeg nok ikke skrevet at det var DIB-politiet. Tror jammen Essohora tok det penere enn deg. Har et tastatur som henger seg opp jeg. Derfor mangel på store bokstaver innimellom. Også går det bittelitt fort i svingene. Jeg lo litt for meg selv da jeg så overskriften - svømmehalden. Halden er en by det..... - regner med at essohora ler selv,
Den heldige eier av ett barn Skrevet 20. september 2008 #13 Skrevet 20. september 2008 Tok det nok ikke så ille opp nei, men kanskje jeg trodde du var en av dib-polisen;) Finnes nok alt for mange av dem så Har ei venninne som vegrer seg hver gang hun skal skrive noe som andre (ikke nærmeste famile) skal lese. Rett og slett fordi det har kommet mange slengbemerkninger om hvordan hun skriver. De aller fleste vet hun har dysleksi, men det finnes mange som kommenterer feilene likevel:)
Bomchicka Wah Wah Skrevet 20. september 2008 #14 Skrevet 20. september 2008 Men, svømmehallen.. Det innebærer at JEG må ha på meg BADETØY. Det skurrer
Lykkeliten og jeg Skrevet 20. september 2008 #15 Skrevet 20. september 2008 Hehe der har du et poeng Bom Chicka ;o) Med mindre det finnes en badedrakt jeg kan skvise inn i som holder inn rompe, lår, mage og pupper.. Uten at det synes ;o)
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 21. september 2008 Forfatter #16 Skrevet 21. september 2008 jeg kan fort selv bli ganske så hårsår når folk kommenterer skrivingen min. og får lettere angst når jeg skal skrive i jobbsammenheng eller til nav. så jeg forstår godt veninnen til "den heldige eier av ett barn" men jeg reagerer mest på kommentarer som "du som ikke kan skrive en gang må jo være stokk dom" osv. de kommer innimellom her. og det er altid like irriterende. men på en annen side så er det jo viktig at jeg får vite hva jeg gjør feil. så kan jeg rette opp feilen og bli bedre. og så lenge det gjøres på en ok måte så er det egentlig bare flott.
Anonym bruker Skrevet 21. september 2008 #17 Skrevet 21. september 2008 Såpass ja.... som sagt. det var ikke stygt ment. Ellers hadde jeg ikke skrevet det slik og slett ikke svart på det du egentlig ville fram til. stokk dum er du langt i fra, for jeg liker deg veldig godt ihverfall.
:::) Frøken Velferdsrett Skrevet 21. september 2008 Forfatter #18 Skrevet 21. september 2008 nei det var det jeg mente. at det er bra og skrive sånn som du gjorde. fordi da får jeg lært uten disse stygge kommentarene ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå