Gjest Skrevet 19. september 2008 #1 Skrevet 19. september 2008 Glemte nesten at jeg hadde hveteboller i ovnen mens jeg matet minsten med grøt...fikk reddet dem ut i siste liten. Et par ble veldig mørke på toppen, men ikke brent. Få lillegutt i seng nå så blir det middag og deretter boller til kaffen Og så nytt på nytt og skal vi danse - ah, fredager er digg!
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 19. september 2008 #2 Skrevet 19. september 2008 Smakte den godt?? Hver gang jeg leser om bakst, boller, kanel i svingene og annet her inne så blir jeg så fristet til å bake. Men dagene springer fra meg. Men bare vent, nå er det snart min tur å friste dere andre..
Gjest Skrevet 19. september 2008 #3 Skrevet 19. september 2008 Ifølge familiens munnskjenk var det en av mine mer vellykkede batcher Forventer store ting av deg nå når du bare får presset siste tilskuddet ut
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå