Bæ bæ lille lam:)™ Skrevet 18. september 2008 #1 Skrevet 18. september 2008 Hehe,er alene i dag og klarer ikke å komme på noe som frister:-/
Gjest Skrevet 18. september 2008 #2 Skrevet 18. september 2008 Når jeg er alene, så liker jeg godt å wok'e. Som regel lager jeg all saus selv, men til slike anledninger er det greit å kjøpe ferdig saus- f.eks porsjonsposene fra Blue Dragon. Så wok'er du bare det du liker av kjøtt og grønt, har over sausen og spiser med ris eller nudler. Veldig kjapt og godt.
Bæ bæ lille lam:)™ Skrevet 18. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 18. september 2008 Å,at jeg ikke tenkte på det...Det er jo så godt,men nå har jeg nettopp kommet hjem fra butikken,og det ble mexikansk gryterett:-/Men jeg har jo hele helgen på meg,så da blir det wok:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå