SuperMoM*to jenter* Skrevet 17. september 2008 #1 Skrevet 17. september 2008 Jeg er annengangsfødende, sleit veldig i barseltida med alle mulige ting. Amming gikk skeis, veldig deprimert osv. Tiden på sykehuset var helt forferdelig.trodde aldri jeg ville ha flere barn. Har tenkt på om det var at vi ikke hadde så mye "klart" i livet, ikke bodde vi noe spesielt sted, ikke hadde jeg lappen. Da hadde jeg akkurat fylt 19 år . Men tiden har gått og tingene ble bare bedre og bedre, så nå sitter jeg her 35 uker på vei, og skal igjen føde om 3-5 uker!! sitter i et flott hus som vi flyttet inn i for ca ett år siden, har fått lappen og er nygift:) og har en fantastisk datter på 20mnd:) Denne gangen gleder jeg meg skikkelig til alt. Til og med fødselen! nå får jeg fred og ro hjemme i mitt eget hus, lager mine egne regler:) klart det blir travelt med to små, men åh! jeg føler meg så heldig! Jeg skriver dette til oppmuntring for andre, når alt så mørkest ut, så jeg ingen utvei! Så hvis alt ordnet seg for meg til slutt, så kan det også gjøre det for andre!
*En jente, en til i vente?* Skrevet 18. september 2008 #2 Skrevet 18. september 2008 Godt å høre at ting går bra med deg :-) Har det veldig bra selv altså men syntes det var en god tanke og fint innlegg som andre som har det litt mørkt nå kanskje kan dra nytte av dette innlegg..
Endelig mamma! Skrevet 18. september 2008 #3 Skrevet 18. september 2008 Tusen takk for fin oppmuntring! Jeg er vel akkurat som du var; 19 år, ikke lappen, bor i kjellerleiligheten hos foreldrene mine, alene om barnet blir jeg og... Men har tro på at alt ordner seg, og det hjelper veldig å høre om andre som har klart seg. Så tusen takk
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå