ajate *høygravid* Skrevet 17. september 2008 #1 Skrevet 17. september 2008 Håper den siste tiden ikke går alt for langsomt. Føler meg veldig klar på å føde og hilse på den lille nå
Siw1 *mamma til Rikke&Adrian* Skrevet 17. september 2008 #2 Skrevet 17. september 2008 Slenger meg med her jeg og! Har akkurat 1mnd igjen i dag! Jeg og føler meg veldig fødeklar...kan liksom ikke skjønne at magen kan bli større;) Gleder meg utrolig mye til å hilse på veslejenta, men grugleder meg samtidig til fødselen. Har forresten pakket bagen i dag, så nå er den klar!
ajate *høygravid* Skrevet 17. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 17. september 2008 Burde nok begynne å tenke på bagen jeg også. Har enda et par småting som skal ordnes, men det er jo greit å ha noe å gjøre frem til fødselen. Håper virkelig ikke jeg kommer til å gå over tiden, det tror jeg ikke jeg makter. Det svinger litt synes jeg, noen dager gidder jeg virkelig ikke mer, mens andre dager er det helt ok.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå