Gå til innhold

Da har jeg vært på Ul... =))


Anbefalte innlegg

Skrevet

Og vesle bebisen hadde det helt fint.. Svømte rundt i den store svarte hulen og koste seg.. hehe.. Hjertet slo og alt så bra ut så langt.. Iforhold til str på lille spiren nå så viste ultralyden at jeg er en uke lengre på vei en antatt.. Men får vel helt korrekt ultralyd etter ultralyd på sykehuset da.. =)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Så bra da ! Og deilig å bli satt FREM noen uker. Utrolig kjedelig å bli satt tilbake ihvertfall. Hvor langt er du på vei da ?

Skrevet

Dette var tidlig ul. Jeg ble satt frem til 9+2 .. Trodde jeg var 8+2 .. =)

Skrevet

Nice!! Og så artig, Blekkis - her går jo alt "beine veien" jo, med hus den ene dagen og fremskyving av termin den neste :o) Grattis!

Skrevet

Gjøss da.. =)) Bare få solgt vårt eget hus nå da... Så er det meste i boks... Fikk skolepapirene mine i går også.., skolebøkene får jeg i morgen.. Og de første 5 oppgavene skal levers allered i uke 40.. Det gir meg litt angst da.. hehe.. Men takk gud så er skolen slik at jeg kan justere litt selv på datoene for innlevering siden mye er nettbasert.. :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...