Gå til innhold

Er April en fin mnd å gifte seg i??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg klarer liksom ikke helt å se det for meg tror jeg..

Det er vår, bjørka spretter, kan være sol og fint, men også litt surt og kaldt.. Noen tanker rundt det? Hva er drømmemnd for å gifte seg på med tanke på vær og temperatur?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

alle årstider er fine så lenge det er fint vær-.. hehe

 

høstbrylup med alle fargene osv

vinterbryllup med den fine vite snøen

vårbryllup med det friske og livlige våren bringer med

sommerbryllup, det lette, varme og frie.

 

;-)

Gjest Gul stjerne
Skrevet

Da ville jeg vært i utlandet, hvor våren har kommet. I slutten av mai tror jeg det er fint i norge, i allefall litt sørover...

Da er vi våryre og i godt humør, løvet spretter, hormonene er vidunderlig sammensatt i vårkåt cocktail :-) Da blir det en fin fest.

Skrevet

Slutten av september ... alle de flotte høstfargene er fremme ..og luften er kjølig & frisk .. mmmm!!

En solværs dag da er bare BEST!

Lykke til ;o)

Skrevet

Dette var det jo mye hjelp i :-)

Og du har helt rett i det du sier :-)

Vi sliter sånn med å finne dato, har funnet året, men ikke klart å bestemme datoen.. De to mest sentrale valgene er:

 

10.04.10

 

10.07.10

 

Jeg holder en knapp på den første. Han på den andre.. Men jeg tenker at det fort kan være veldig varmt (her vi bor og skal giftes i Juli, og en skumsvett brud er vel kanskje ikke det beste? )

Og argumentet hans for juli er at da passer det så godt med jordbær til dessert.. Men det kan vi vel ha i April også, skjønt ikke norske da.. :-)

Ikke enkelt det her.. Og så mye rart som vi plutselig kommer til å tenke på..

Skrevet

Jeg ville vært lykkelig uansett hvilken årstid. Jeg har en samboer som sannsynligvis aldri kommer til å fri, og jeg frir av prinsipp ikke. Jeg vil si april er like bra som noe annet. En fin dag blir det garantert uansett:-)

Skrevet

08.09 har alltid vært vår dato.. Vi ble sammen den datoen, forlovet oss den datoen..

Men hadde vært fint å ha en helt egen bryllupsdag, siden det er den som vil bli feiret fremover etter at vi er gift.. Jeg hadde heller aldri trodd at min kjære var typen til å fri eller gifte seg for den skas skyld, men der tok jeg kraftig feil gitt.. :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...