Gå til innhold

Skjev mage...noen andre?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er ganske liten av vekst 156 cm og har termin 1.1. Jeg har kynnere tre-fire ganger i døgnet. Særlig morgen og kveld. Når jeg ligger på ryggen og får en kynner kjenner jeg tydelig omrisset av livmoren og den er jo helt skjev. Dvs at på venstre side går den opp til like over navlen, mens den på høyre side strekker seg opp til ribbena. Er dette normalt? Har liksom trodd at livmoren ville være symetrisk. Har ellers en typisk kulerund guttemage (er en gutt ohgså:-) Kjenner masse liv, med spark både øverst, nederst og til siden. Den rare formen kommer bare frem når jeg ligger på ryggen og har en kynner. Kan det være at lillegutt ligger på skrå?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det er sikkert ikke noe farlig.. jeg synes også jeg kjente mer på ene siden enn på andre, men nå er det like "hardt" på hver side..

Vet ikke helt hva det kommer av, kanskje morkaka ikke er ferdigutviklet? Vet ikke om hvordan fosteret ligger har noe å si på livmora..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...