Gjest Skrevet 16. september 2008 #3 Skrevet 16. september 2008 Man kan ikke spørre etter det heller? (og så la være å gi vedkomende jobben om de ikke kommer med atest)
Gjest Skrevet 16. september 2008 #4 Skrevet 16. september 2008 Selvfølgelig kan du be om det..... resultatet er jo derimot uvisst:)
*Anonymus Maximalus* Skrevet 16. september 2008 #5 Skrevet 16. september 2008 vandelsattest er ikke noe man får uten videre.. For at jeg skulle få vandelsattest som jeg skulle levere på jobben, måtte jeg ha et skriv fra jobben der det sto at de skulle ha vandelsattest. Dette skrivet måtte jeg ta med på politistasjonen..
Den Blå Engel Skrevet 16. september 2008 #6 Skrevet 16. september 2008 Det at man skal jobbe som dagmamma er ikke god nok grunn til å få vandelsattest. Forstå det den som kan.
Gjest Skrevet 16. september 2008 #7 Skrevet 16. september 2008 Er enig i at reglene burde vært endret..... Har vell kanskje å gjøre med at norge as ikke støtter opp i bruken av dagmamma? Enda barnehagedekningen flere steder fortsatt er for dårlig.
Gjest Skrevet 16. september 2008 #8 Skrevet 16. september 2008 Hm, jeg bare sa jeg skulle ha vandelsatest jeg, og fikk det. Det var til skolen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå