Mamma2OO5 Skrevet 16. september 2008 #1 Skrevet 16. september 2008 Hvilken type er best? Sist jeg gjorde det så ble huden min så sår og rød, er det vanlig? Og så synes jeg det virker som om huden min gror over hårene, er det normalt eller? Skikkelig ubehagelig faktisk. Neo man kan gjøre med det tro? Bruke massasjevott og fjerne hud?
AccidentalMum Skrevet 16. september 2008 #2 Skrevet 16. september 2008 Er det på bena (hvis det er overleppen kan jeg anbefale bleking!)? Har ikke opplevd det med voks på bena, prøvd hårfjerningskrem?
Mamma2OO5 Skrevet 16. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 16. september 2008 Ja det er på beina, burde skrevet det.. Har prøvd krem, men synes det kommer så fort igjen.
tante grusom master of law Skrevet 16. september 2008 #4 Skrevet 16. september 2008 Jeg bruker brazilian hard wax fra vita, ikke noe problem med prikker her.
*Molly mus* Skrevet 16. september 2008 #5 Skrevet 16. september 2008 Jeg bruker også den brazilian hard wax fra vita. Er veldig fornøyd med den, har ikke fått noen prikker.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå