Mamman_til_Adine <3 Skrevet 15. september 2008 #1 Skrevet 15. september 2008 Spørsmålet er kanskje dumt.. Men er det normalt å blø neseblod veldig ofte når man er gravid? Jeg blør regelmessig.. Gjorde ikke dette før, har begynt nå. Er i uke 34. Håper på svar..
cassandraimagen fødeklar:) Skrevet 15. september 2008 #2 Skrevet 15. september 2008 jeg gjør også det. men tror det heller har noe med at jeg er veldig tett i nesen å har brukt en del nese spray. å på toppen av det heøe går jeg på blod fortynnende daglige sprøyter.
*tornerose* Skrevet 16. september 2008 #3 Skrevet 16. september 2008 Ja dette er veldig vanlig hos gravide. Skjøre slimhinner.
Mamman_til_Adine <3 Skrevet 16. september 2008 Forfatter #4 Skrevet 16. september 2008 Tusen takk for svar Ble roligere nå.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå