Litjmora Skrevet 15. september 2008 #1 Skrevet 15. september 2008 Var til jordmor for sjekk idag Helt avflatet livmorhals og 1cm åpning. "Nå piller jeg babyen på hodet" sa hun! Så nå har jeg gått tur i 30min og ikveld må jeg lure samboeren til sengs Håper sååååå masse på at det skjer noe nå, for jeg er lei *gladgladglad*
biie Skrevet 15. september 2008 #2 Skrevet 15. september 2008 spennede:) hvor mange uker er du? ba du selv om å få sjekket modningen?
Litjmora Skrevet 15. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 15. september 2008 Jeg er 37+4 idag Jeg sa bare at jeg var veldig spent på om det hadde skjedd noen forandringer siden jeg var innlagt i uke 31/32, da livmorhalsen var 2,5cm, så da sjekket hun, og tøyde litt Hadde god tid på kontroll idag fordi jeg igrunn bare var inne for å sjekke blodtrykket og urinen pga mye vann i kroppen. Hadde vist typisk "fødeblodtrykk" også, og i natt er det ju fullmåne så kanskjekanskje.
Tita&Tage Skrevet 15. september 2008 #4 Skrevet 15. september 2008 Oioioi, så spennende! Selv er jeg 37+2 i dag og håper jeg kan vente en måned eller to med fødsel. Ikke klar i det hele tatt Hehe Lykke til da!
☆Mathilde Skrevet 15. september 2008 #5 Skrevet 15. september 2008 Har du hatt mye kynnere osv ? Jeg har hatt en del kynnere og er like langt på vei som deg. Skal sjekke modning til torsdag og er veldig spent. Men kan ikke si at kynnerne har vært så veldig vonde i det siste selvom de er der. *håp håpe* at det er noe modning her å!
Litjmora Skrevet 15. september 2008 Forfatter #6 Skrevet 15. september 2008 Hatt endel kynnere ja, og så premature rier i uke 31/32, var derfor innlagt en uke.. Men det ga seg heldigvis. Men nå kan han godt få komme ut, for han er mer en ferdig vil jeg tro. Magen sprenger alle målinger *ler* Må si jeg ble litt nervøs når jeg tenkte på at nå kan det skje når som helst i grunn! Men det kan ju like gjerne gå noen uker før det skjer noe også da.. får ikke håpe for mye da blir jeg vel bare skuffet..
kivs Skrevet 15. september 2008 #7 Skrevet 15. september 2008 Ikke for å skuffe deg men, jeg gikk med 2 cm åpning og var helt moden i 3 uker før det skjedde noe. Uansett...Lykke til
Litjmora Skrevet 15. september 2008 Forfatter #8 Skrevet 15. september 2008 Ja ikke sant, så jeg får ikke håpe for mye Han kommer når han kommer uansett. Men har iaf endel vonde tak, som jeg har hatt siden i går kveld. Og masse nedpress.. Så vi får se :-)
Gjest Skrevet 15. september 2008 #9 Skrevet 15. september 2008 blir spennende å se hvordan går med deg! du får holde oss oppdatert!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå