Gla`jenta&lilleSophie Skrevet 13. september 2008 #1 Skrevet 13. september 2008 Noen som har kjøpt eller tenkt til å kjøpe det til babyene sine? Noen som har erfaring? Driver å lurer på å kjøpe en slik til snuppa, ser jo veldig bra ut - men er det det?
Zupermam Skrevet 13. september 2008 #2 Skrevet 13. september 2008 noen er veldig fornøyde, vi var det ikke. Upraktisk synes jeg, fikk bare til å duppe babyen opp og ned, og følge ikke jeg fikk vasket rent, + at det var ekkelt å holde babyen slik at det føltes behagelig for både barn og mor. Unødvendig dyr var den også. Det er bare en plastikkbøtte liksom. Vi gikk raskt over til god gammeldags balje:)
Gla`jenta&lilleSophie Skrevet 13. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 13. september 2008 Hvor mye koster den da?
♥Mie Celine♥Håkon♥ Skrevet 13. september 2008 #4 Skrevet 13. september 2008 jeg erfarte at det var trangt-vanskelig å holde babyen-vanskelig å vaske den- OG den vokste så fort at bøtta kunne bare brukes bittelitt. så måtte jeg kjøpe større balje likevel. så nå, ordentlig badebalje fra dag en
Fuglehjertet Skrevet 13. september 2008 #5 Skrevet 13. september 2008 Du får ei god, skikkelig vaskebøtte på Rema 1000 til 20 kroner, den gjør nok samme nytta :-)
tinemor85 Skrevet 13. september 2008 #6 Skrevet 13. september 2008 hehe Ja er helt enig fikk prøve det på sykehuset etter prinsen var født,vi var veldig usikre på om vi skulle kjøpe den pga pris og så mangen delte meninger... glad vi ikke gjorde det! ikke likte han baljen å det var veldig bakvendt å vanskelig å vaske han ,vi var førstegangs:) anbefaler badebalje ja:)
Mrs. Bouquet Skrevet 13. september 2008 #7 Skrevet 13. september 2008 Den kan nok ikke sammenlignes med en vaskebøtta da tummy tuben er buet i bunnen, har sklikant under og buer utover øverst. I tillegg er den laget slik at det ikke er noen skarpe kanter. Jeg har også den erfaringen at det ikke er lett å bade å vaske en liten baby i den fodi man har nok med å holde hodet oppe. Men sist brukte jeg den mye når hun ble større og kunne sitte oppi der selv. Var veldig greit å ha henne i tummy tuben ved siden av meg når jeg dusjet i badekaret.
Gla`jenta&lilleSophie Skrevet 13. september 2008 Forfatter #8 Skrevet 13. september 2008 Ikke mange positive erfaringer her nei... hm... får gruble litt mer på det tror jeg;) Men er det noen som vet sånn ca hvor mye den koster?
Mrs. Bouquet Skrevet 13. september 2008 #9 Skrevet 13. september 2008 399 og 399 om du vil ha krakken i tillegg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå