*tornerose* Skrevet 13. september 2008 #1 Skrevet 13. september 2008 40 dager igjen i dag, helt utrolig :-) Noen andre med lik termindato?
Happiness fødte 16.9 :) Skrevet 13. september 2008 #2 Skrevet 13. september 2008 Gratulerer Tenk så fort tida går!!
*tornerose* Skrevet 13. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 13. september 2008 Tusen takk :-) ser at du har 3 dager igjen, heldig du er :-) Masse lykke til med fødsel :-D
Happiness fødte 16.9 :) Skrevet 13. september 2008 #4 Skrevet 13. september 2008 Takk Skal inn på tirsdag og gruer meg til det. Samtidig som tida ikke kan gå fort nok til jeg får se lilleprinsen Gruer meg bare til smertene, tror det er pga jeg skal bli satt igang, når man går i fødsel av seg selv får man liksom ikke tid å grue seg
*tornerose* Skrevet 13. september 2008 Forfatter #5 Skrevet 13. september 2008 Ja forstår godt at du gruer deg nå som det nærmer seg og spes. som du sier når du har en konkret dato du vet du kommer til å føde på. MEN det kommer nok til å gå kjempe fint & tenk at du er såååå nærme nå & smertene er jo over så fort du får prinsen i armene dine :-) Noen spes. grunn til at du blir satt i gang? Er det før termin eller er du på overtid?... Jeg tenker med grøss og gru på å gå på overtid, gikk 8 dager over med jente nr. 2 og det var helt forferdelig!!!!!!! Håper å slippe det og har tatt det opp med jordmor (har litt angst for det)... og hun har betrygget meg med at hvis jeg går til termin skal hun sende meg til overtidsktr. med en gang for å sjekke om jeg kan bli satt i gang..... Litt betryggende å vite :-) Uansett lykke til på tirsdag :-) Tvi tvi :-)
Happiness fødte 16.9 :) Skrevet 13. september 2008 #6 Skrevet 13. september 2008 Det er 8 dager før termin, det er pga psykiske og sosiale grunner. Jeg fikk komme på overtidskontroll 2 dager over med nr 2, ble strippa da. Nå er jeg litt moden, så jeg håper virkelig at det skal gå fort! Bare redd for å bli sendt hjem også siden nå har jeg fått den datoen og vi er så innstillt på det, men legen sa at hvis føden er full så blir jeg sendt hjem med ballongkateter, og jm sa nå på ons at jeg blir uansett gjort noe med på tirsdag, fordi jeg har time til igangsettelse, ikke til vurdering. Men alikevel slipper ikke tanken på å bli sendt skuffa hjem da... Det er jo baksiden ved det her. Ja ja. Håper det blir en liten en på oss på tirsdag/onsdag Fint jordmødrene tar oss på alvor, det er ikke bare bare å gå på overtid når man har barn fra før da!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå