Angeldoll m/ desemberprinsesse Skrevet 12. september 2008 #1 Skrevet 12. september 2008 Bare lurte på hvor mange som spiller musikk for barnet i magen jeg?! Ligger med headsett på magen nå, og frøkna tar helt av når jeg setter på Pink Floyd!
Gjest Skrevet 12. september 2008 #2 Skrevet 12. september 2008 Aldri tenkt på å sette headsett på magen. Men spiller mye musikk til daglig da, så litt får hun vell med seg Ja, også synger jeg samme natta-sang til magen hver kveld.
Angeldoll m/ desemberprinsesse Skrevet 12. september 2008 Forfatter #3 Skrevet 12. september 2008 Gjør du? Åh, så utrolig koselig! Ja, jeg putta headsettet på magen jeg. *knis* Og nå er det helt baluba nedi der. Hihi.
Gjest Skrevet 12. september 2008 #4 Skrevet 12. september 2008 Så morsomt, det skal jeg prøve Må jo få snuppa til å digge min musikk, ikke samboerns!! Hihi. Ja, det er samme sang som mamma sang til meg mens jeg lå i magen. Hun sang den til magen hver kveld da hun var gravid, å sier at etter jeg ble født var det ingenting som roet meg så lett ned som når hun sang den sangen til meg. Syns det hørtes så søtt ut, så jeg fører "tradisjonen" videre. Å det er jo en kjempefin sang å da:) "Når trollmor har lagt sine elleve små troll"...osv.
♥Mie Celine♥Håkon♥ Skrevet 12. september 2008 #5 Skrevet 12. september 2008 sønnen min var utrolig grinete på sykehuset en kveld, og tok han med på tvstua grinete som han var, for MÅTTE se Cæsar. når kjenningsmelodien kom, stoppet han! og sovnet
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå